Engel & Völkers
A multi-story beige apartment building with balconies overlooks a green lawn and trees under a blue sky.

Appartement met uniek uitzicht op parkdomein “Wilaard” nabij het centrum van Kapellen!

€497,000
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • ~178 m² Total surface

Description

Appartement met uniek uitzicht op parkdomein “Wilaard” nabij het centrum van Kapellen! Ontdek dit exclusief appartement van ca. 178 m², gelegen in een prachtig en rustig parkdomein op een steenworp van het centrum van Kapellen. Dit ruime en lichtrijke appartement beschikt o.a. over een leefruimte, eetkamer, volledig uitgeruste keuken, drie slaapkamers, twee ingerichte badkamers en twee ruime terrassen met adembenemend zicht op het groen. De toegang tot het domein verloopt via een automatische poort, gevolgd door een lange oprijlaan naar het appartementsgebouw, waar ruime parkeergelegenheid voorzien is. De centrale inkomhal met trap en lift biedt vlotte toegang tot het appartement. INDELING Op de gelijkvloerse verdieping bevindt zich de inkomhal voorzien van een gastentoilet. Vanuit de inkomhal heeft u toegang tot de lichtrijke leefruimte met open haard. Deze biedt directe toegang tot het terras (voorzien van zonneluifels) met een prachtig uitzicht op het parkdomein. Aansluitend bevindt zich de eetkamer en een volledig uitgeruste keuken, voorzien van een koelkast met vriesvak, keramisch kookvuur met dampkap, vaatwasser en een dubbele spoelbak. Verder zijn er op deze verdieping twee slaapkamers, waarvan één momenteel is ingericht als bureau, en een ingerichte badkamer. Op de eerste verdieping bevindt zich een royale slaapkamer met een ensuite badkamer en toegang tot het dakterras, waar u kan genieten van een indrukwekkend uitzicht over het domein. In de ondergrondse garage beschikt het appartement over een privatieve autostaanplaats (optioneel mee aan te kopen voor € 20.000), evenals een praktische kelderberging (inbegrepen in de vraagprijs). Bijzonderheden: - Recent vernieuwd aan het gebouw: dak, terrassen en videofoons - Gelegen op een gegeerde locatie, midden in een rustige en groene omgeving, maar toch vlak bij het centrum van Kapellen. - De grote raampartijen en ruime terrassen zorgen voor een uitzonderlijk wooncomfort met een schitterend zicht op het park. - Kelderberging aanwezig - Ondergrondse autostaanplaats aanwezig (optioneel mee aan te kopen voor € 20.000) - Het appartement heeft een EPC C-label en is asbestveilig. - De vermelde oppervlaktes zijn indicatief en gebaseerd op het EPC. Informatieplicht VCRO: Vg, Wp, Gmo, Gvkr, Gvv Informatieplicht Waterinfo: P-score: B G-score: A
Features
Balcony
engel & völkers shop image

Engel & Völkers Brasschaat

Your advisor: Frédéric Van Blerk

Property ID: W-046NEA

Property details
  • Object type

    Penthouse

  • Condition

    Good

  • Bedrooms

    3

  • Bathrooms

    2

  • Total surface

    ~178 m²

Energy efficiency information
  • Construction year

    1988

  • Energy efficiency class

    C

  • Energy certificate available

    Yes

Contact the provider

Get more information about this property

I agree with the processing of my data for the purpose of searching for properties and being contacted by EV Antwerpen Noord BV. If I provide my telephone number, I also consent to being contacted by telephone. My above data may be passed on to a suitable local license partner from the Engel & Völkers Group for the purpose of establishing contact.

You can find out in detail which data EV Antwerpen Noord BV stores, what rights you have in this context, and how to revoke your consent for the future at any time in the privacy policy.

Nearby properties

These homes might interest you

  • Project Villa Holganza

    Kalmthout, Flanders, Belgium

    Project Villa Holganza

    €495,000

    • 1 Bedroom
    • 1 Bathroom
    • ~81 m² Living area
  • OPTIE

    Stabroek, Flanders, Belgium

    OPTIE

    €459,000

    • 3 Bedrooms
    • 1 Bathroom
    • ~181.7 m² Living area
    • ~429 m² Plot surface
  • OPTIE

    Ekeren, Antwerp, Flanders, Belgium

    OPTIE

    €450,000

    • 4 Bedrooms
    • 1 Bathroom
    • ~249 m² Living area
  • OPTIE

    Kapellen, Flanders, Belgium

    OPTIE

    €399,000

    • 4 Bedrooms
    • 2 Bathrooms
    • ~167 m² Living area
    • ~208 m² Plot surface

Your shop

Engel & Völkers Brasschaat

engel & völkers shop image

Provider:

EV Antwerpen Noord BV

Privacy policy of content provider

License partner of Engel & Völkers Residential GmbH

wavy pattern