Kapellen, Région flamande
Prachtig villaperceel in Kapellenbos!
Prix
465 000 €
Prachtig villaperceel in Kapellenbos!
465 000 €
- ~5 046 m² Surface du terrain
Description
LOT 3
Dit prachtige, privatieve villaperceel met ruime bouwmogelijkheden bevindt zich in het residentiële Kapellenbos. Het perceel heeft een straatbreedte van circa 52 meter, een diepte van 98 meter en is gedeeltelijk omheind.
De villa die gebouwd mag worden, is vrij van bouwstijl en mag een maximale bebouwingsoppervlakte van 375 m² op het gelijkvloers hebben.
Bij een plat dak mag de maximale footprint ook op de eerste verdieping worden benut, bij een zadeldak eveneens voor een tweede verdieping onder het schuine dak.
Het betreft een open perceel met een mooi bomenbestand. De bouwzone ligt achteraan, wat zorgt voor extra privacy en een gunstige oriëntatie voor tuin en terras.
Voor de verkavelingsvoorschriften en verdere informatie kunt u terecht via ons kantoor.
Informatieplicht Waterinfo:
P-score: D.
Informatieplicht VCRO:
Gvg, Wp, Gmo, Gvkr, Vv.
Engel & Völkers Heide-Kalmthout
Votre conseiller: Bob Scheefhals
ID de la propriété: W-048GA2
Détails de la propriété
- Type d'objet
Autre
- Surface du terrain
~5 046 m²
Localisation : Kapellen, Région flamande
Kapellenbos is een fijne combinatie tussen een residentiële, groene omgeving en een goede bereikbaarheid. De centra van Heide-Kalmthout en Kapellen zijn vlakbij met alle voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer. De oprit van de autosnelweg is vlot te bereiken met een goede verbinding naar Antwerpen en Nederland. De Royal Antwerp Golf Club en verschillende natuurgebieden bevinden zich in de directe nabijheid.
Propriétés à proximité
Ces biens immobiliers pourraient également vous intéresser
- Vendu
Votre agence
Engel & Völkers Heide-Kalmthout
Fournisseur :
EV Antwerpen Noord BV
Politique de confidentialité du fournisseur
Franchisé Engel & Völkers Residential GmbH