Velkommen til vores teamside i Kolding

Ønsker du at sælge din erhvervs-, boligudlejnings- eller investeringsejendom, udleje dine erhvervslokaler, indhente viden om lejeniveauet eller få vurderet værdien af din ejendom, f.eks. til regnskabet, så kan Engel & Völkers Commercial hjælpe.

 ​

Vi løser opgaver både lokalt og i samarbejde med vores kollegaer på tværs af hele landet, ligesom vi gennem vores internationale netværk håndterer udenlandske investorer og virksomheder.

​Vi arbejder altid dedikeret med de opgaver, vi påtager os. Dette er, kombineret med vores høje faglige kompetencer, vores kunders sikkerhed for at opnå den rigtige løsning.

Det er også derfor, at vi ønsker at tiltrække branchens dygtigste medarbejdere.






hsvane_233_web_Farve_COM_Hintergrund_264x200px_150dpi_RGB.jpg

Henrik Svane

Henrik.Svane@engelvoelkers.com
CEO, Managing Danmark
Rene_web_COM_Hintergrund_264x200px_150dpi_RGB.jpg

René Dall

Rene.Dall@engelvoelkers.com
Erhvervsmægler
Maria_Lauridsen_124_org_F_2110x1582_150dpi_RGB.jpg

Maria Lauridsen

Maria.Lauridsen@engelvoelkers.com
Erhvervsmægler
Brian_Kõhl_006_F_264x200px_150dpi_RGB.jpg

Brian Kohl

Brian.Kohl@engelvoelkers.com
Erhvervsmægler
Flemming_2110x1582_150dpi_RGB.jpg

Flemming Jørgensen

Odensecommercial@engelvoelkers.com
Erhvervsmægler, Valuar
Annette D_web_COM_Hintergrund_264x200px_150dpi_RGB.jpg

Annette Dørler

Annette.Dorler@engelvoelkers.com
Ejendomsmægler, salgskoordinator
Kontakt os
Engel & Völkers
Licenspartner Kolding Commercial

Følg os på de sociale medier