Engel & Völkers Commercial Aarhus

Ønsker du at sælge din erhvervs-, boligudlejnings- eller investeringsejendom, udleje dine erhvervslokaler, indhente viden om lejeniveauet eller få vurderet værdien af din ejendom, f.eks. til regnskabet, så kan Engel & Völkers Commercial hjælpe.

 ​

Vi løser opgaver både lokalt og i samarbejde med vores kollegaer på tværs af hele landet, ligesom vi gennem vores internationale netværk håndterer udenlandske investorer og virksomheder.

​Vi arbejder altid dedikeret med de opgaver, vi påtager os. Dette er, kombineret med vores høje faglige kompetencer, vores kunders sikkerhed for at opnå den rigtige løsning.

Det er også derfor, at vi ønsker at tiltrække branchens dygtigste medarbejdere.



jaho_33096_F_2110x1582_150dpi_RGB.jpg

Jan Hougaard

Jan.Hougaard@engelvoelkers.com
Direktør, Partner
Karsten_web_COM_Hintergrund_264x200px_150dpi_RGB.jpg

Karsten Mose

Karsten.Mose@engelvoelkers.com
Områdechef
Thomas_Brauer_059_F_264x200px_150dpi_RGB.jpg

Thomas Brauer

Thomas.Brauer@engelvoelkers.com
Erhvervsmægler
Casper_Jõrrgensen_055_F_264x200px_150dpi_RGB.jpg

Casper Jørgensen

Casper.Jorgensen@engelvoelkers.com
Erhvervsmægler
Andreas_Ipsen_024_F_264x200px_150dpi_RGB.jpg

Andreas Ipsen

Andreas.Ipsen@engelvoelkers.com
Erhvervsmægler
amaha_erhverv_COM_Hintergrund_264x200px_150dpi_RGB.jpg

Amalie Langberg

Amalie.Langberg@engelvoelkers.com
Juridisk assistent
Kontakt os
Engel & Völkers
Licenspartner Aarhus Commercial

Følg os på de sociale medier